Intramural Schedule
Intramural Schedule
Click Here


Travel Home Games Schedule:
Click to open

Boys LI Cup April 14

Home Visitor Time Field
Arrows 06 Babylon 12:30 FPBS1
Renegades 06 Merrick 1:50 FPBS1
Tomahawks 07 Hauppauge 3:10 FPBS1
Fighting Hawks 08 Garden City 4:30 FPBS1
Seminoles 09 Terryville 5:10 FPBS2

Girls LI Cup April 14

Home Visitor Time Field
Chiefs - Green 08 NPT/CH 12:30 FPBS2
Chiefs - Yellow 08 Mineola 1:40 FPBS2
Braves 09 Plainedge 2:50 FPBS2
Aztecs 09 Smithtown 4:00 FPBS2

Girls LI Cup April 15

Home Visitor Time Field
Shamrocks 03 Bellport 3:00 ATS




Boys April 21

Home Visitor Time Field
Thunder U10 Hempstead 12:30 FPBS2
Arrows U12 Valley Stream 12:30 FPBS1
Renegades U12 Garden City 1:50 FPBS1
Warriors U13 Plainedge 2:30 ATS
Seminoles U9 Bethpage 2:50 FPBS2

Girls April 21

Home Visitor Time Field
Falcons U13 Garden City 1:00 ATS
Chiefs-Green CSH 1:40 FPBS2
Flames U11 Mineola 3:10 FPBS1


Boys April 22

Home Visitor Time Field
Arrows U12 Valley Stream 12:45 FPBS1
Wolves U14 Mineola 5:10 ATS

Girls April 22

Home Visitor Time Field
Shamrocks U15 Levittown 1:00 ATS
Iroquois U14 Oceanside 2:40 ATS


Boys April 28

Home Visitor Time Field
Seminoles U9 Glen Cove 1:40 FPBS2
Tribe U9 Garden City 2:50 FPBS2
Snypers U11 Oceanside 2:10 FPBS1
Fighting Hawks U10 Oceanside 4:00 FPBS2

Girls April 28

Home Visitor Time Field
Synergy U12 Sachem 12:30 FPBS1
Braves U9 CSH 12:30 FPBS2
Rovers GU12 Wantagh 1:50 FPBS1
Chiefs-Yellow U10 Rockville Centre 4:30 FPBS1


Boys April 29

Home Visitor Time Field
Torpedos U19 Garden City 1:00 ATS

Girls April 29

Home Visitor Time Field
Chiefs-Yellow U10 Rockville Centre 4:30 FPBS1


Boys May 5

Home Visitor Time Field
Thunder U10 Levittown 10:50 FPBS1
Warriors U13 Auburndale 2:00 ATS

Girls May 5

Home Visitor Time Field
Chiefs-Green U10 Massapequa 9:00 FPBS2
Synergy U12 North Shore 9:30 FPBS1
Aztecs U9 CSH 10:10 FPBS2
Falcons U13 Harborfields 3:30 ATS


Boys May 6

Home Visitor Time Field
Wolves U14 North Shore 1:00 ATS

Girls May 6

Home Visitor Time Field
Iroquois U14 Roosevelt 2:30 ATS


Boys May 12

Home Visitor Time Field
Arrows U12 Westbury 9:00 FPBS1
Thunder U10 Garden City 9:00 FPBS2
Renegades U12 Plainview 10:20 FPBS1
Snypers U11 Lynbrook 11:40 FPBS1
Seminoles U9 Queens United 12:30 FPBS2
Warriors U13 Manhasset 1:00 ATS

Girls May 12

Home Visitor Time Field
Chiefs-Green U10 Wantagh 10:10 FPBS2
Braves U9 North Shore 11:20 FPBS2
Flames U11 Massapequa 1:00 FPBS1


Boys May 13

Home Visitor Time Field
Tribe U9 Fresh Meadow 12:30 FPBS1

Girls May 13

Home Visitor Time Field
Fury U17 Plainview 1:00 ATS
Shamrocks U15 Garden City 2:40 ATS


Boys May 19

Home Visitor Time Field
Thunder U10 Queens United 10:10 FPBS2
Snypers U11 Woodhaven 11:40 FPBS1
Fighting Hawks U10 Little Neck 1:00 FPBS1

Girls May 19

Home Visitor Time Field
Chiefs-Yellow U10 Gardenrden City 9:00 FPBS2
Synergy U12 NHP 9:00 FPBS1
Rovers U12 Levittown 10:20 FPBS1
Falcons U13 Bellmore 3:30 ATS


Boys May 20

Home Visitor Time Field
Wolves U14 Moriches 1:00 ATS
Torpedoes U19 Syosset 4:00 ATS

Girls May 20

Home Visitor Time Field
Iroquois U14 Lynbrook 2:30 ATS


Boys June 2

Home Visitor Time Field
Arrows U12 Garden City 9:00 FPBS1
Tribe U9 Oceanside 11:20 FPBS2
Thunder U10 Merrick 11:40 FPBS1
Seminoles U9 Roosevelt 12:30 FPBS2
Warriors U13 Island Trees 3:00 ATS

Girls June 2

Home Visitor Time Field
Braves Island Trees 9:00 FPBS2
Aztecs U9 Oceanside 10:10 FPBS2
Flames U11 Bethpage 10:20 FPBS1
Chiefs-Green U10 HBC 12:50 FPBS1

Girls June 3

Home Visitor Time Field
Shamrocks U15 Bethpage 1:00 ATS
Iroquois U14 Bellmore 2:40 ATS


Boys June 16

Home Visitor Time Field
Arrows U12 Glen Cove 9:00 FPBS1
Tribe U9 Plainedge 10:10 FPBS2
Seminoles U9 Uniondale 11:20 FPBS2
Warriors U13 Valley Stream 2:30 ATS

Girls June 16

Home Visitor Time Field
Braves U9 Plainedge 9:00 FPBS2
Flames U11 Oceanside 10:20 FPBS1
Chiefs-Yellow U10 North Shore 11:40 FPBS1
Chiefs-Green U10 Levittown 12:50 FPBS1
Falcons U13 Levittown 1:00 ATS


Boys June 17

Home Visitor Time Field
Torpedoes U19 Freeport 12:30 ATS
Wolves U14 Carle Place 4:00 ATS

Girls June 17

Home Visitor Time Field
Fury U17 Baymen 2:20 ATS


Boys June 23

Home Visitor Time Field
Tribe U9 Valley Stream 1:40 FPBS2
Renegades U12 Long Beach 1:50 FPBS1
Tomahawks U11 Garden City 4:30 FPBS1
Fighting Hawks U10 Manhasset 5:10 FPBS2

Girls June 23

Home Visitor Time Field
Rovers U12 Rockville Centre 12:30 FPBS1
Chiefs-Yellow U10 Tornadoes 12:30 FPBS2
Aztecs U9 Farmingdale 2:50 FPBS2
Synergy U12 Rockville Centre 3:10 FPBS1
Braves U9 Garden City 4:00 FPBS2

Girls June 24

Home Visitor Time Field
Fury U17 Plainedge 3:00 ATS